Zajišťuje:
KJV OFFICE SERVICE s. r. o.
Petrská 1426/1, 110 00 Praha 1
 

SINGLE ROOM

SÍDLO SPOLEČNOSTI
POŠTOVNÍ SCHRÁNKA

SÍDLO SPOLEČNOSTI
Každá společnost v České republice musí mít adresu určenou jako sídlo společnosti. Jako sídlo společnosti není možné používat P.O. Box nebo dočasnou adresu. Obchodnímu rejstříku je nutné doložit souhlas vlastníka nemovitosti s umístěním sídla Vaší společnosti.
Nabízíme Vám umístění sídla Vaší společnosti na prvotřídní a uznávané adrese v kancelářských budovách v Praze.


Při poskytnutí sídla společnosti získáváte všechny služby, které obsahuje služba Poštovní schránka. Naši zaměstnanci se profesionálně postarají o všechnu Vaši příchozí poštu. Našim zákazníkům nabízíme celou řadu služeb souvisejících s doručením pošty a oznámení o doručené poště.

POŠTOVNÍ SCHRÁNKA
Služba poštovní schránky Vám poskytuje kontaktní adresu pro Vaši obchodní korespondenci. Pokud máte kancelář v jiném městě, nejste v České republice a potřebujete zdejší doručovací adresu nebo pokud pracujete z domu a chcete dobrou adresu pro korespondenci s klienty a dodavateli.
Po přijetí pošty Vás vyrozumíme buď emailem, prostřednictvím SMS nebo telefonicky. Příchozí poštu potom zpracujeme podle Vašich instrukcí. Poštu Vám můžeme zaslat následujícími způsoby:

Elektronicky
Každý přijatý dokumentu naskenujeme a uložíme ve formátu pdf. Dokument Vám buď zašleme emailem nebo zpřístupníme online.

Přeposílání pošty
Poštu Vám budeme přeposílat v intervalech podle Vašich požadavků a to buď poštou nebo kurýrem.

Vyzvednutí pošty
Poštu si také můžete vyzvednout osobně v naší kanceláři.
 
© 2010 KJV   |   webdesig a grafická úprava Minaty, s.r.o.